Aziz Kocaoğlu Bayındır’a geçmiş olsun ziyareti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli  Yangından Etkilenen Kızılkeçili ve Lütuflar Mahallelerini Ziyaret Etti

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile beraber Bayındır’ın Lütuflar ve Kızılkeçili mahallelerinde geçen hafta içi boyunca devam eden yangının küle çevirdiği bölgede incelemeler yaparak vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.  Ziyarette Başkan Yardımcısı Ruhi Akşan, Meclis Üyeleri Durmuş Köpüklü, Cemal İrim, İsmet Gencer, Süleyman Ferit Sırımcı, Veli Uludağ, Arif Uyguner, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Bayındır Belediyesi görevlileri de yer aldı. Ziyaret  sırasında Lütuflar ve Kızılkeçili halkı ile sohbet eden Kocaoğlu;  “Geçen hafta içi resmi görüşmeler için Ankara’daydım. Dün akşam İzmir’e döndüm, bu sabah da yanınızdayım.

Yangının başlaması ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak gerek tanker, gerek itfaiye, gerek iş makinesi olarak tüm olanaklarımızı söndürme çalışmaları için seferber ettik. Hepimize büyük geçmiş olsun. Acınızı paylaşıyorum, kaybımız büyük. Sizi dinlemeye geldim, elimizden ne gelirse yapmaya hazırız” dedi ve vatandaşlardan gelen talepleri dinleyerek, gerekenlerin yapılması için talimatlar verdi.