Beko Vitaminist ile sağlıklı içecekler hazırlayın

Beko Vitaminist ile En Sağlıklı Lezzetler Her An Yanınızda

Beko’nun yeni ürünü Vitaminist ile sebze ve meyvelerden kolayca sağlıklı içecekler hazırlayıp istediğiniz yerde keyifle yudumlayabilirsiniz.

Sebze ve meyveleri keyifle tüketmenin yolu taze meyve suyu ve smoothie’lerden geçiyor. “Raw Food” yani çiğ beslenme akımının gözde içeceklerinden smoothie’ler, taze meyve sularıyla birlikte protein,mineral, karbonhidrat ve vitamin ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayarak sağlıklı beslenmenizi sağlıyor. Sağlığınızın destekçisi bu ürünleri evde hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey ise iyi bir blender. Beko bu ihtiyacınız için yeni ürünü Vitaminist’i kullanımınıza sundu.

Her An Yanınızda Taşıyabilirsiniz

Vitaminist adındaki BKK 3098 Blender ile meyve kokteyllerinden detoks içeceklere kadar pek çok farklı tarifi kısa sürede hazırlamanız mümkün. 600 ml. Tritan taşınabilir karıştırma şişesinde hazırladığınız sağlıklı lezzetleri her an yanınızda taşıyabilirsiniz. İçme ağızlığı sayesinde de kullanım kolaylığı sağlayan Vitaminist ile istediğiniz her yerde taze içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Tezgah Üzerinde Güvenli Çalışır

22.000 RPM gibi yüksek dönüş hızı ve 2 kademeli hız ayarı ile sebze, meyve ve faydalı kuruyemişleri kısa sürede pürüzsüz hale getiren Vitaminist, Tritan malzemenin kırılmaz, çizilmez ve koku yapmaz özelliği sayesinde uzun yıllar sağlıklı kullanım imkanı sunuyor. 350 W motor gücü bulunan ürün, paslanmaz çelik parçalama bıçağı ve kaydırmaz ayaklarıyla da tezgah üzerinde güvenli çalışıyor.