Yaşam Haberleri

Hearthstone’da Anka Yılı Geliyor!

Hearthstone’da Anka Yılı Geliyor!

İblis avcısı ve yeni iblis avcısı sınıf kartları, 7 Nisan tarihinde yılın ilk genişleme paketi olan Outland’in Külleri’nin çıkışıyla beraber Hearthstone’a gelecek.

 

İblis avcısı hakkında daha fazla bilgi için resmi sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Outland’in Külleri Genişleme Paketi

Outland’in Külleri, Hearthstone’u Kara Geçit’in ötesine taşıyarak 2007 tarihli World of Warcraft: The Burning Crusade’e de ev sahipliği yapmış, paramparça bir diyara götürecek. İlk iblis avcısı Illidan Stormrage, kendini Outland’in Efendisi ilan etmiş durumda. Illidan, seçkin iblis avcılarının yanı sıra her türden köle ve müttefikten oluşan Illidari’lerle birlikte dehşet verici Paslı Lejyon’a karşı uygarlığın son umudu.

 

7 Nisan tarihinde çıkacak Outland’in Külleri, beraberinde gelecek 135 yeni kartla Hearthstone’un tanıdık mekaniklerine köklü değişiklikler getirmeyi hedefliyor. Oyuncular, 17 Mart tarihinden itibaren Outland’in Külleri Mega Teklifi’nden yararlanabilecek.

Bu Mega Teklif 90 Outland’in Külleri kart paketi, bir rastgele Outland’in Külleri altın efsanevi kartı, Lady Vashj şaman kahramanı, Serpentine kart sırtı, dört arena bileti ve Savaş Meydanları için Outland’in Külleri’nin çıkışının ardından Han Bileti ilavelerine* dönüşecek Descent of Dragons ilavelerini içeriyor. Ön Sipariş Tekifi’nden faydalanan oyuncularsa 55 Outland’in Külleri kart paketi, bir rastgele Outland’in Külleri altın efsanevi kartı ve Serpentine kart sırtını elde edecek. Bu tekliflerin her birinden hesap başına sadece bir defa yararlanılabilecek.

“Anka Yılı’na Hearthstone’un ilk yeni sınıfını ve Outland’in Külleri genişleme paketiyle merhaba diyeceğimiz için çok heyecanlıyız,” diyen Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, sözlerine şöyle devam etti: “İblis avcısı Warcraft® evreninin sembolleşmiş sınıflarından ve Hearthstone için biçilmiş kaftan. Nisan ayında oyuna gelecek her şeye ve 2020 yılı için yaptığımız planlara göz attığımızda, bu yılın Hearthstone oyuncuları için harika geçeceğini görebiliyoruz.”

 

Karşınızda: İblis Avcısı

Yüreklere korku salan iblis avcısı, iblis avcısı tanıtım görevlerini tamamlayan tüm oyunculara ücretsiz olarak verilecek. Bu görevlerde sembolleşmiş Warcraft kahramanı (ve ilk iblis avcısı) Illidan Stormrage’in köken hikâyesi anlatılacak. Tüm Hearthstone oyuncuları, 2 Nisan tarihinden itibaren bu görevlere atılabiliyor. Tanıtım bölümünü tamamlayan oyuncular, ayrıca 30 iblis avcısı kartına ve bu kartlarla oluşturulmuş bir iblis avcısı başlangıç destesine sahip olacak.

Hearthstone®’da 7 Nisan’da başlayacak olan Anka Yılı, Blizzard’ın popüler dijital kart oyununa önemli değişiklikler getirecek. Alevlerin her yeri saracağı bu yeni dönem, oyunun çıkışından beri eklenen ilk yeni sınıf iblis avcısının Hearthstone’a gelişiyle başlayacak.

Tüm oyuncular iblis avcısı sınıfı ve Illidan Stormrage kahramanının yanı sıra sınıfa özel olarak oluşturulmuş 30 karta ücretsiz sahip olacak. Ayrıca bu kartlardan oluşturulmuş hazır bir desteyle hemen mücadeleye katılabilecek.

Aynı dönemde çıkacak Anka Yılı’nın ilk genişleme paketi olan Outland’in Külleri’yse, oyuncuları Kara Geçit’in ötesine ve 2007 tarihli World of Warcraft®: The Burning Crusade®’e de ev sahipliği yapmış, paramparça bir diyara götürecek. Bunlara ek olarak şaşırtıcı miktarda yeni özellik, güncelleme ve oyun içi etkinlik Hearthstone’da sizleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ