Yaşam Haberleri ve Herşey Burada

Tan Taşçı yaz konserlerine Avustralya’da veda edecek

Yaz konserlerini Avustralya’da bitireceğini açıklayan sanatçı, ‘’Ülkemizde yazı uğurlarken, Avustralya’da, o coğrafyada yazın ilk konserlerini gerçekleştireceğiz.

Tan Taşçı yaz konserlerine Avustralya’da veda edecek

TAN TAŞÇI YAZA, AVUSTRALYA’DA YAZI KARŞILAYARAK VEDA EDİYOR

Türk pop müziğinin sevilen ismi Tan Taşçı, yaz konserlerine son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Fethiye ve Antalya’da sahne alan sanatçı, yaz sezonunu konserlerini 30 Eylül’de Avustralya’da sonlandıracak

8 Eylül’de Fethiye’de, 9 Eylül’de Antalya’da sahne alan Taşçı, yoğun istek üzerine yaz konserlerine devam ediyor. 14 Eylül’de Istanbul’da, 15 Eylül’de Ankara’da, 16 Eylül’de de İzmir’de sahne alacak olan sanatçı, 3 günlük konser maratonu sonrasında Avustralya’da hayranlarıyla buluşacak.

İZMİR’DE YAZA VEDA EDİP, AVUSTRALYA’DA YAZI KARŞILAYACAK

Yakın zamanda Avustralya’da iki konserlik bir mini turne gerçekleştirecek olan Tan Taşçı, 23 Eylül’de Sydney’de, 30 Eylül’de ise Melbourne’da sahne alacak. Yaz konserlerini Avustralya’da bitireceğini açıklayan sanatçı, ‘’Ülkemizde yazı uğurlarken, Avustralya’da, o coğrafyada yazın ilk konserlerini gerçekleştireceğiz. Avustralyalı hayranlarımla ilk kez buluşacağız, fazlasıyla heyecanlıyım’’ dedi.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ