Yaşam Haberleri

Refika İle Öze Dönüş 10 Mart Pazar – Yeni Bölüm

Refika İle Öze Dönüş 10 Mart Pazar – Yeni Bölüm
  • Magazin
  • 10 Mart 2019
  • Refika İle Öze Dönüş 10 Mart Pazar – Yeni Bölüm için yorumlar kapalı
  • 1.023 KEZ OKUNDU

“REFİKA İLE ÖZE DÖNÜŞ”ÜN KONUĞU EVRENCAN GÜNDÜZ!

 

Türk mutfağına getirdiği taze bakışla ekranların sevilen ismi haline gelen Refika Birgül, bu programda mahallesi Kuzguncuk’ta, kendi mutfağında bizi ağırlıyor. Her programda özümüze dönerek; köfte, dolma, mantı gibi yemek zannettiğimiz pek çok lezzetin, aslında bize has birer Türk mutfağı tekniği olduğunu anlatıyor. Bu teknikleri anlayıp yaşatarak, Türk mutfağını dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaştırmayı amaçlıyor.

Eğlenceli ve kalabalık ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla “Refika ile Öze Dönüş”, mutfakta olduğu kadar sokakta yani hayatın içinde geçen gerçek bir program.

Bu ülkenin yerel tarifleri ve değerlerinden yola çıkan program, iyilik, umut ve kaliteli özgün içerik gibi tüm dünyada önemi artan global ihtiyaçları da karşılıyor. Herkesin kendi mutfağında kolayca hazırlayabileceği leziz tarifleriyle Refika Birgül, izleyicilere eğlenceli bir lezzet deneyimi sunuyor.

“Refika ile Öze Dönüş” programının 10 Mart Pazar günü konuğu genç ve yetenekli müzisyen Evrencan Gündüz olacak.

Refika bu haftaki programında hem doyurucu hem de bereketli tencere yemeklerini ekranlara taşıyor. Programın kahramanı ise yediden yetmişe herkesin favorisi olan patates yemeği oluyor. Refika’nın ekibiyle birlikte pikniğe gidip misket oynarken çocukluğuna döndüğü bölüme Evrencan Gündüz konuk oluyor. İkili birlikte doğaçlama yemek ve doğaçlama müzik yaparak keyifli zaman geçiriyor.

 

“REFİKA İLE ÖZE DÖNÜŞ” YENİ BÖLÜMÜYLE HER PAZAR SAAT 11.15’TE FOX’TA!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ