Yaşam Haberleri

Özlem Denizmenle Kadınca 90. Bölüm – 10 Mart Pazar

Özlem Denizmenle Kadınca 90. Bölüm – 10 Mart Pazar
  • Magazin
  • 10 Mart 2019
  • Özlem Denizmenle Kadınca 90. Bölüm – 10 Mart Pazar için yorumlar kapalı
  • 2.134 KEZ OKUNDU

Programın bu haftaki konuğu; Oyuncu ve senarist Müfit Can Saçıntı.

 

90. bölüm

 

Özlem Denizmen’in bu haftaki konuğu; Mandıra Filozofu olarak tanıdığımız oyuncu ve senarist Müfit Can Saçıntı. Felsefe yapmak için filozof olmak şart mı? Hayatı neden sorgulamalıyız? İnsanlar neden bu kadar aceleci yaşıyor? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabını Mandıra filozofu Müfit Can Saçıntı Özlem Denizmen’le Kadınca izleyenleri için cevaplıyor.

 

Hem mimarlık okumuş genç ve eğitimli bir kadın hem de muhteşem güçlü bir ses Melis Kar da bu hafta Özlem Denizmen’in konuğu oldu. Genç şarkıcı Antakya’da geçirdiği çocukluk yıllarından bahsederken müzik tutkusunun nasıl ortaya çıktığını anlatıyor.

 

Future Live ile İzmir’e bağlanıyoruz. Naylon poşetlerinin ücretli hale gelmesinden sonra Ülkü Hansoy önderliğinde ev hanımları “Tığını al” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında sentetik makrome ipten alışveriş filesi ören kadınlar, satışına da başladı. Üretici kadınlardan girişimcilik hikayelerini dinleyeceğiz.

 

Bu haftaki Yuvarlak Masa bölümümüzde Op.Dr. Gökçen Erdoğan, Prof. Dr. Uğur Batı ve Doç.Dr. Oytun Erbaş’a sorduk: “Kadın söyler erkek yanlış anlar. Kadın söyler erkek istediğini anlar.” Bu önermelerden hangisi doğru?

Yayın Günü:     10 Mart Pazar

Yayın Saati:     10.00 –  Yeni bölüm…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ