Yaşam Haberleri

Kardeş Çocukları 7. Bölüm Fragmanı – 10 Mart Pazar

Kardeş Çocukları 7. Bölüm Fragmanı – 10 Mart Pazar
  • Magazin
  • 10 Mart 2019
  • Kardeş Çocukları 7. Bölüm Fragmanı – 10 Mart Pazar için yorumlar kapalı
  • 2.375 KEZ OKUNDU

Kardeş Çocukları 7. Bölüm

 

Hayat ve Volkan arasında tansiyon yükseliyor.

Hayat’ın olaylı gecesi, Yıldırım’ı geçmişle ilgili ağır bir yüzleşmeye sürükler. Cemal’in tehlikeli oyunu ise, geceyi Ümran için kabusa çevirir. Olaylı gecenin yankıları, ertesi gün de devam ederken Umay, Reşat’ın beklenmedik hamlesiyle alt üst olur. Reşat, Umay’ın Yıldırım’la ilgili bir şeyler sakladığından emin, sırların peşindeyken Ümran da Cemal’le ilgili gerçeklerin peşine düşer.

Hayat’ın yaptıklarıyla zor durumda kalan Yıldırım ise, Ümran’la aralarındaki duvarları yıkmaya kararlıdır. Sebep oldukları yüzünden büyük utanç yaşayan Hayat ve geçmişi bir de Yıldırım’dan dinleyen Volkan, Umay yüzünden bir kez daha karşı karşıya gelseler de şiddetle birbirlerine çekilmeye devam ederler. Hayat ve Volkan arasında tansiyon yükselirken, Hayal’in öğrendiği gerçek ortalığı karıştırır. Ümran, Cemal’in yaşadığına dair şüpheleriyle onu gerçeğe götürecek ilk adımı atarken, Yıldırım ve Umay ise hiç beklemedikleri bir sınav vermek üzeredir.

 

Yapımcı: Gold Film

Yönetmen: Faruk Teber

Oyuncular: Mehmet Aslantuğ (Yıldırım Saner), Ayça Bingöl (Ümran Çetin), Nur Fettahoğlu (Umay Karay), Furkan Andıç (Volkan Demir), Afra Saraçoğlu (Hayat Çetin), Murat Daltaban (Cemal Çetin), Alara Turan (Hayal Karay), Engin Alkan (Tarık Reşat Karay), Evrim Doğan (Lebriz Karay), Elif Çakman (Kevser Çetin), Handan Yıldırım (Zehra Taşçı), Batuhan Ekşi (Onur Taşçı), Nilay Erdönmez (Cansel Turna)

Yayın Günü:     10 Mart  Pazar

Yayın Saati:     20.00- Yeni Bölüm

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ