Gökhan Türkmen 28 temmuzda Panora Teras’ta sahne alacak

PANORA TERAS AÇILIŞI GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİ İLE YAPIYOR !

İmzasını attığı başarılı ve kaliteli projeleri ile her daim farkını ortaya koyan Gökhan Türkmen, yaz konserleri kapsamında 28 Temmuz Cuma akşamı Panora Teras’ta sahne alacak.

Dillerden düşmeyen şarkıların sahibi Gökhan Türkmen, son albümü “Sessiz” de bulunan şarkılarının yanı sıra eski şarkılarına da repertuvarında yer vererek Başkentliler ile buluşacak.

Son klibi “Olsun” ile büyük beğeni toplayan sanatçı, etkileyici sahne performansı ile 28 Temmuz’da Panora AVM’de eşsiz bir konsere imza atacak.

Gökhan Türkmen ile başlayan Panora Teras konserleri, 18 Ağustos’ta Simge, 8 Eylül’de Fettah Can, 20 Eylül’de Derya Uluğ ile devam edecek. Ücretsiz olarak gerçekleşen Panora Teras konserlerinin yanı sıra PanoraPark konserleri de hız kesmeden devam edecek.

PanoraPark konserleri ile coşkuyu yaşamak ve çift kişilik davetiye kazanmak isteyenlerin konserlerden bir hafta önce toplamda 200 TL’lik alışveriş yapması yeterli olacak. 5 Temmuz’da pop müziğin sevilen ismi Hadise’yi, 19 Temmuz’da da arabeskin kralı olarak tanınan Serkan Kaya’yı ağırlayan PanoraPark, 2 Ağustos’ta Koray Avcı ile duygu dolu dakikalar yaşatırken, romantik rüzgâra 9 Ağustos’ta Sertab Erener, 23 Ağustos’ta Hakan Altun ile devam edecek. Birbirinden güzel şarkıları ile kalbe dokunan PanoraPark konserlerinin kapanışını ise 13 Eylül’de Linet yapacak.