in

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Fox’un beğeni ile izlenecek olan dizisi Yalancılar ve Mumları 1. bölüm 3. fragmanı ve konusu bu haberimizde.

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı
Yalancılar ve Mumları 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Nermin Yıldırım’ın uyarladığı “Yalancılar ve Mumları” dizisinin yeni tanıtımı izleyiciyle buluştu.

AFİŞ YAYINLANDI!

Merakla beklenen afişte yer alan “Yalanların bir miadı var, dostluklar sonsuza kadar” sözü sosyal medyada büyük dikkat çekti ve afiş görseli şimdiden dizinin konusuyla ilgili merakı artırdı.

Yurt dışında büyük beğeni toplayan BBC yapımı, “Mistresses” dizisinin uyarlaması olan “Yalancılar ve Mumları”, 30 Eylül Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Melike Güner, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz’ın yer aldığı dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir.

Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar.

Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

“Yalancılar ve Mumları”, 30 Eylül Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Benzemez Kimse Bize 2. bölüm konukları ve yeni bölümde hangi şarkılar söylenecek?

Benzemez Kimse Bize 2. bölüm konukları ve yeni bölümde hangi şarkılar söylenecek?

Tülin Şahin İle Moda 333. bölüm 26 Eylül Pazar Star'da Sizlerle

Tülin Şahin İle Moda 333. bölüm 26 Eylül Pazar Star’da Sizlerle