içinde

Star Market bu haftanın yarışmaları kazandı mı? Ufuk Özkan Star Market Saat Kaçta Hangi Kanalda Oynuyor?

Star ekranında yayınlanan ‘Star Market’, ünlü isimlerin yarıştığı bölümle seyircisini ekran başına kilitledi. Ufuk Özkan’ın sunduğu ‘Star Market’te bu hafta; sunucu manken Elif Ece Uzun ve ünlü şarkıcı Faruk K. partnerleriyle, fenomen ‘Survivor’ yarışmacıları Yunus Emre Özden ve Elif Gören’in ise birlikte yarıştı.

Star Market bu haftanın yarışmaları kazandı mı? Ufuk Özkan Star Market Saat Kaçta Hangi Kanalda Oynuyor?
Star Market bu haftanın yarışmaları kazandı mı? Ufuk Özkan Star Market Saat Kaçta Hangi Kanalda Oynuyor?

Büyük alışverişin finalinde; Faruk K. ve partneri, tüm yarışmacıları geride bırakarak birinci oldu.

TAKIMLAR KURULDU

“Star Market”, ünlü isimlerin partnerleriyle yarıştığı bölümüyle ekrana geldi. Eğlence ve keyif dolu anların yaşandığı bölümde; sunucu-manken Elif Ece Uzun teyzesi Şenay Caner ile “Mohti” ismiyle, şarkıcı Faruk K. dansçı partneri Müjgan Nadanoğlu “Hadi Bakalım” ismiyle, Survivor yarışmacıları Yunus Emre Özden ve Elif Gören ise “Aslanımsı Çitalar” ismiyle büyük ödül için yarıştı.

YARIŞMA HIZLI BAŞLADI

Yarışmalar üç takım arasında kıyasıya rekabet ve büyük heyecanla başladı. ‘Mohti’, Hadi Bakalım’ ve ‘Aslanımsı Çitalar’ takımları hem eğlenceli hem de kıyasıya bir yarışın içerisine girdi.

Heyecanın sürekli dorukta olduğu yarışmada, Faruk K. ve partneri Müjgan ile Yunus Emre Özden-Elif Gören arasında kıyasıya rekabet yaşandı.  Süre tablosunun iki takım arasında sürekli değiştiği etaplarda, heyecan hız kesmedi.

ELİF ECE UZUN’A DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Yarışmacılar arasında yer alan Elif Ece Uzun’un bir gün sonra doğum günü olduğunu öğrenen Ufuk Özkan, sempatik hediyesiyle herkesi güldürdü. Ufuk Özkan, ‘Star Market’ten aldığı pelüş ördeği, Elif Ece Uzun’a vererek doğum gününü kutladı.

ELENEN İLK İSİM OLDU

“Star Market”’te en ucuz alışverişi yapan ve elenen ilk takım, Elif Ece Uzun ve teyzesinin birlikte yarıştığı ‘Mohti’ takımı oldu. Yarışma boyunca gösterdikleri performansla rakiplerinden geride kalan Elif Ece Uzun, aldığı doğum günü hediyesiyle ‘Star Market’e veda etti.

“HADİ BAKALIM” YARIŞMANIN GALİBİ

Şarkıları ve danslarıyla gönüllere taht kuran Faruk K., ‘Star Market’in en hızlısı olarak final etabına çıkmayı başardı. En pahalı alışverişi yapan Faruk K. ve partneri, Survivor yarışmacılarını da eleyerek büyük ödül için yarıştı.

Heyecanlı bir final etabı oynayan “Hadi Bakalım” masası, sepetlerinin iki katı ödülle yarışmayı birinci tamamladılar.

Ufuk Özkan’ın sunumuyla ‘Star Market’, ünlü yarışmacılarıyla her cumartesi saat 20.00’de Star’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 9 Ağustos Pazartesi

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 9 Ağustos Pazartesi

Techno 293 Plus Dünya Şampiyonası ve Techno Wind Foil 130 Gold Cup Ne Zaman Düzenlenecek?

Techno 293 Plus Dünya Şampiyonası ve Techno Wind Foil 130 Gold Cup Ne Zaman Düzenlenecek?