içinde

Sana Söz 5. bölüm neler olacak – 30 Kasım Salı

Star tv’nin merakla izlenen dizisi Sana Söz yeni bölümü ile karşımızda olacak. 30 Kasım Salı günü Sana Söz 5. bölüm özeti bu haberimizde yer almaktadır.

Sana Söz 5. bölüm neler olacak - 30 Kasım Salı
Sana Söz 5. bölüm neler olacak - 30 Kasım Salı

Star’ın sevilen dizisi ‘Sana Söz’, yeni bölümüyle salı günü izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde; Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı dizide; herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi seyirci ile buluşuyor.

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın’ın kaleme alıyor. Erkan Petekkaya bir polisi canlandırırken Nehir Erdoğan ise program sunucusu olarak seyircinin karşısına çıkıyor.

5. Bölüm Konusu;

Ayşe’ye yönelik saldırı ile birlikte kartlar yeniden dağıtılır. Rıza ve Bora arasında adı konulmamış bir savaş başlar. Erdem bu savaşın dışında kalmak istese de Ayşe’yi kurtarması ile birlikte gelişen olaylar onu bir taraf seçmeye zorlar. Erdem-Elif arasındaki gerilim varlığını korurken, Erdem en büyük desteği Aslı’dan görecektir.

Saniye Azmi babanın uğradığı fiziksel şiddete dair izleri fark eder. Artık tehlike çanları Aysel için çalmaktadır. Elif ve Ömer Levent Gürsoy cinayeti nedeniyle yeniden işbirliği yapar. Elif Azmi babayla ilgili bildiklerini, Ömer ise Bora ve Duru arasındaki tanışıklığı birbirlerine söylemenin yollarını arar.

Duru ve Umut’un doğum günü Karaca Ailesi’ni yeniden bir araya getirir ancak beklenmeyen bir misafir ile Elif ve Erdem arasında tekrar ipler kopma noktasına gelir. Duru’ya gelen sürpriz hediye onu geri dönülmez bir yola sürükleyecektir. Bora ve Rıza arasında beklenen hesaplaşma yaşanır.

Yayın Günü: 30 Kasım Salı
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 5. Blm

Yapım: O3 Medya
Yönetmen: Şenol Sönmez
Senaryo: Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın
Oyuncular: Erkan Petekkaya (Ömer), Nehir Erdoğan (Elif), Serkan Altunorak (Erdem), Ayçin İnci (Aysel), Hivda Zizan Alp (Nazlı), Orhan Güner ( Şevket), Ferhat Baynal (Zeki), Yaşar Aydınoğlu (Rıza), Aslıhan Kapanşahin (Duru), Atakan Hoşgören (Umut), Selin Genç (Bahar), Selda Güldükoğlu (Feray), Ali Önsöz (Bora)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yasak Elma 122. bölüm neler oluyor? Yasak elma son bölüm fragman

Yasak Elma 122. bölüm neler oluyor? Yasak elma son bölüm fragman

Gelin Evi 10 Ocak Pazartesi

Gelin Evi 10 Ocak Pazartesi