içinde

Kazara Aşk 7. bölüm 2. fragmanı – Kazara Aşk’ta hangi kanalda ve saat kaçta başlıyor?

Star ekranlarında yayınlanan Koliba Film imzalı ‘Kazara Aşk’, yeni bölümleriyle perşembe günleri izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde; Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in yer aldığı ‘Kazara Aşk’, seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Kazara Aşk 7. bölüm 2. fragmanı - Kazara Aşk’ta hangi kanalda ve saat kaçta başlıyor?
Kazara Aşk 7. bölüm 2. fragmanı - Kazara Aşk’ta hangi kanalda ve saat kaçta başlıyor?

Yapımcılığını Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun üstlendiği ‘Kazara Aşk’ın yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise; Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor.

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk’ta, Ümit Kantarcılar ‘Civan’, Sude Zülal Güler ise ‘Şimal’ karakterini canlandırıyor.

Kazara Aşk 7. Bölüm Fragmanı

Tekneyle açılarak kaybolan Dursun ve Tahsin’den sabah olmasına rağmen hala haber alınamıyordur. Şimal daha fazla eli kolu bağlı bekleyemeyeceğine karar verir. Civan’la bir tekne ayarlayarak onları aramak üzere yola çıkarlar.

Fakat bu yolculuk hiç de düşündükleri gibi seyretmez. Dursun’ları bulmak bir yana kendi başlarını da derde sokarlar.

Sonunda, Dursun ve Tahsin’in hiç beklenmedik bir yerde bulunmasıyla sular Şimal için durulsa da Civan için hala devam eden bir sorun vardır. Kenan’ın Esat’ın aslında nikah memuru olmadığını öğrendiğini ve tutuklanma haberlerinin kaydını Şimal’e gönderdiğini sanıyordur.

Oysa Kenan’ın gönderdiği bambaşka videodur. Okan’ın sarhoş bir şekilde Civan’ın Şimal’le şirketi alabilmek için evlendiğini anlattığı bir video…

Kenan tehdidini bertaraf ettiğini sanan Civan, ilk planına döner; Şimal’i kendine aşık edecektir. Üstelik bu sefer adımlarını sağlam atacak, ne yapması gerektiği ile ilgili Şimal’in en yakın arkadaşı Aslı’dan yardım alacaktır. Civan bu kez işe yarıyor gibi görünen planını uygularken ortadan kalktı sandığı tehlikenin ona adım adım yaklaştığından habersizdir. Çünkü Okan’ın her şeyi anlattığı video, Şimal’in eline geçmek üzeredir. Civan bunu anlayıp Şimal’in gerçekleri öğrenmesini engellemeyi başarabilecek midir yoksa Şimal o videoyu izleyip Civan’ın kendinden sakladığı gerçekleri öğrenecek midir?
Yayın Günü: 12 Ağustos Perşembe
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 7. Blm

Yapım: Koliba Film
Yapımcı: Ata Türkoğlu
Yönetmen: Sadullah Celen
Senaryo: Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu
Oyuncular: Ümit Kantarcılar (Civan), Sude Zülal Güler (Şimal), Selin Işık (Nazlı), Uğur Çavuşoğlu (Tahsin), Servet Pandur (Neval), Sadi Celil Cengiz (Okan), Aycan koptur (Vildan), Burak Tamdoğan (Dursun), Deniz Altan (Aslı), Burakhan Yılmaz (Kenan), Ali Haydar Çataltepe (Miraç), Öykü Candanadam (Emine), Çağdaş Tekin (Levent), Nermin Aslan (Demet), Nalan Örgüt (Meryem), Billur Pınar Yılmaz (Şaziye)

‘Kazara Aşk’, 12 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’de Star’da…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Baht Oyunu 8. bölüm 2. fragmanı - Baht oyunu oyuncu kadrosu ve rolleri belli oldu

Baht Oyunu 8. bölüm 2. fragmanı – Baht oyunu oyuncu kadrosu ve rolleri belli oldu

Benzemez Kimse Bize Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Benzemez Kimse Bize Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?