içinde

Dayı Şov Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Kuklaların en delikanlısı “Dayı”, GAİN’de kendi şovunu “sunmaya” hazırlanıyor. Nazmi Sinan Mıhçı’nın yetişkinlere yönelik olarak hazırladığı Kukla Kabare’nin sevilen tiplemesi, talkshow formatındaki programda her hafta sürpriz konuklarını ağırlayacak.

Dayı Şov Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?
Dayı Şov Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Dayı’nın konuklarla canlı yayında oynayacağı oyunlar, yarışmalar ve yayın aralarındaki skeçler, GAİN izleyicisine mizah ve eğlence dolu dakikalar yaşatacak. Dayı Şov 10 Eylül’den itibaren GAİN’de!

 

İnternet alemini kahkahaya boğan “Dayı” tiplemesi, şimdi Türkiye’nin en dinamik dijital medya platformu GAİN’de kendi şovuna başlıyor! 10 Eylül’den itibaren yayınlanmaya başlayacak ve her hafta yeni bölümleriyle izleyiciyi mizah ve eğlenceye doyuracak Dayı Şov, aynı zamanda GAİN’in ilk canlı talkshow programı olma özelliğini taşıyor.

 

Nazmi Sinan Mıhçı’nın yetişkinlere yönelik olarak hazırladığı Kukla Kabare’nin sevilen karakteri “Dayı”, her bölümde sürpriz bir konuğunu ağırlayacak. Kendine has dili ve mizahıyla alıştığımız talkshow’lardan çok farklı olacak bu programda, Dayı’nın konuklarla oynayacağı oyunlar, yarışmalar ve yayın aralarındaki skeçler, izleyiciye eğlenceli bir yayın akışı sunacak.

 

Dayı Şov ve daha pek çok özgün ve eğlenceli içerik, sürekli yenilenen yayın akışıyla GAİN’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ada Masalı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı Nerede Çekiliyor ve Oyuncuları

Ada Masalı 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı Nerede Çekiliyor ve Oyuncuları

Ece Üner İle Susma Sesini Duyurmak İsteyen Mağdurların Sesi Olmaya Devam Ediyor

Ece Üner İle Susma Sesini Duyurmak İsteyen Mağdurların Sesi Olmaya Devam Ediyor