içinde

Camdaki Kız 6. bölüm fragman – Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu ve 20 Mayıs Perşembe Neler Yaşanacak?

Kanal D’nin en çok izlenen dizisi Camdaki Kız 6. bölümü ile sizlerle olacak. Camdaki kız 6. bölüm fragmanı ve özeti yer almaktadır.

Camdaki Kız Fragman
Camdaki Kız Fragman

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizisi “Camdaki Kız” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

 

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız’ın ekrana gelecek olan bu bölümünün konusu ise şöyle;

 

Sedat ve Nalan’ın el ele tutuştuğu görüntülerin televizyonda yayınlanmasıyla, Feride, Nalan’ın hayatını yeniden zindan etmeye başlar. Rafet ise, Sedat ve Nalan ilişkisinin sorunsuz devam etmesinden ötürü oldukça mutludur.

Bu yüzden Nalan’ı Koroğlu ailesinin namına yaraşır bir düğün alışverişine götürmeye karar verir.  Gülcihan, ailesine karşı oldukça cimri olan Rafet’in Nalan’a çok pahalı bir hediye verdiğini öğrenir.

Bu durum Gülcihan’ı çileden çıkarır ve sonunda öfkesi ona çok büyük bir hata yaptırır. Diğer yandan Sedat, Nalan’la ilgili her şeyi yoluna soktuğunu düşündüğü için, yeniden çapkınlığa döner. Ama hiç beklemediği bir kişi, onu büyük bir hatanın eşiğinden çevirecektir.

 

Nalan kendisini aşkın büyüsüne kaptırmışken, babasının da desteğiyle, Feride’den gizlice Sedat’la buluşmaya karar verir. Bu buluşmada, hayatının en mutlu anını yaşar. Ancak onu bekleyen büyük tehlikenin henüz farkında değildir.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de…

 

Yayın Tarihi :20 Mayıs Perşembe / 2021

Yayın Saati :20.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Akrep Fragman

Akrep 22. bölüm fragman – 20 Mayıs Perşembe Nasıl Olacak? Akrep oyuncu kadrosu ve yönetmeni kim?

Kuruluş Osman Fragmanı

Kuruluş Osman 59. bölüm fragman yayınlandı – Kuruluş Osman Oyuncu Kadrosu ve 19 Mayıs Çarşamba Neler Oluyor?