içinde

Akrep 22. bölüm fragman – 20 Mayıs Perşembe Nasıl Olacak? Akrep oyuncu kadrosu ve yönetmeni kim?

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’, perşembe günleri izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Akrep’, 20 Mayıs Perşembe günü Star’da.

Akrep Fragman
Akrep Fragman

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’, perşembe günleri izleyicisi ile buluşuyor

 

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya,  Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Akrep’, 20 Mayıs Perşembe günü Star’da.

 

‘Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor.

Ferda, Perihan’ın hastalığının Ahmet’ten kurtulmak için söylediği yalanlardan biri olduğunu düşünür ancak gerçekler düşündüğü gibi çıkmayınca önemli bir kararın eşiğine gelir. Ahmet’le Ayşem konusunda da anlaşmazlık yaşayınca onu durduramayacağını anlar.

Perihan’ın teklifini kabul eden Ferda, Ahmet’i tuzağa çekmek için de onun en yakınındaki ismi, Efe’yi kullanır.

Aras ve Ayşem’in öpüştüğünü gören Duru, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Artık ilişkisini onaramayacağını anlayan Duru, ABD’ye gitmeye karar verir.

Perihan, torununun mutsuzluğuna daha fazla dayanamaz ve Aras’a giderek Duru’yu kalmaya ikna etmesini ister.

 

Ancak Aras, beklenenin aksine Ayşem’e evlenme teklif eder. Aras’ın samimiyetine inanmayan Ferda, Ayşem’in böyle bir hataya düşmesine izin vermezken, öfkeden çılgına dönen Ahmet ise Aras’ı öldürme niyetiyle kaçırır. Öğrendiklerinden sonra ise Aras’a beklenmedik bir teklif sunar.

 

Ferda, Efe’yi Ahmet’e karşı doldurur. Efe’nin Merve’ye aşık olduğunu bilen Ferda, mutluluklarının Ahmet’in ölümüne bağlı olduğunu söyler.

 

Zaten Efe’ye güvenini kaybeden Ahmet’in ise bu ihaneti anlaması uzun sürmez. İkili karşı karşıya gelir ve Ahmet acımadan Efe’yi çekip vurur.

 

Yayın Günü: 20 Mayıs Perşembe

Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 22. Blm

 

Yapım: 1441 Productions

Yapımcı:             İrfan Şahin

Yönetmen:        Gökçen Usta

Senaryo:        Alphan Dikmen ve Başak Angigün

Oyuncular:         Demet Akbağ (Perihan), Evrim Alasya (Ferda),  Yusuf Çim (Aras), Çağdaş Onur Öztürk (Ahmet), Aslı Melisa Uzun (Duru), Beril Pozam (Ayşem), Demet Gül (Hacer), Bertan Asllani (Efe), Esila Umut (İpek), Taha Baran Özbek (Şahin), Feyyaz Gümüş (Hakan), Müge Su Şahin (Merve), Ahsen Türkyılmaz (Ece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sadakatsiz Fragman

Sadakatsiz 30. bölüm fragmanı izle – Sadakatsiz Dizisine Hangi Oyuncu Katıldı?

Camdaki Kız Fragman

Camdaki Kız 6. bölüm fragman – Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu ve 20 Mayıs Perşembe Neler Yaşanacak?