içinde

Ada Masalı 8. bölüm fragmanı yayınlandı – Ada Masalı’nın Oyuncuları ve Nerede Çekiliyor? Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan Rolleri Belli Oldu

Star ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’, Salı günleri seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde; Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yer aldığı ‘Ada Masalı’nın çekimleri İzmir’de gerçekleşiyor.

ada-masali-8-bolum-fragmani-yayinlandi-ada-masalinin-oyunculari-ve-nerede-cekiliyor-alp-ne
ada-masali-8-bolum-fragmani-yayinlandi-ada-masalinin-oyunculari-ve-nerede-cekiliyor-alp-ne

Ay Yapım’ın sevilen yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli otururken, senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor. Dizinin genel yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor.

‘Ada Masalı’, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.

Poyraz, kendisine bunca zamandır yalan söylemiş olan Haziran’a karşı öfkeyle doludur. Haziran ise yaptığı kötülüğü telafi etmekten başka bir şey düşünmez. Haziran, otelden gitmeyecektir ve Poyraz istese de istemese de onunla çalışmaya mecburdur…

Ancak, Poyraz Haziran’ı yıldırmaya kararlıdır.

Haziran’ı istemeyen sadece Poyraz değildir. Poyraz’ın öfkesinin altında bir de aşk acısı yattığını fark eden Aliye de panikler ve Haziran’a karşı harekete geçer.

Olan biteni farkında olan Zeynep de kızını kimseye ezdirmeyecektir. Aliye’nin hamlelerine karşı Zeynep’in de bir planı vardır. Diğer taraftan, İdil babasının evlenmek istediği kadının kim olduğunu öğrenmeye kararlıdır ve bu kararlılık büyük krizlere neden olacaktır.

Halen Ada’yı terk etmemiş Hakan ise daha da hırslanır ve gözü kara bir şekilde hem Poyraz’ın hem de Haziran’ın yaralarını deşmek için elinden gelen her şeyi yapar…

Yayın Günü: 10 Ağustos Salı
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 8. Blm

Yapım: Ay Yapım
Genel Yönetmen: Ali Bilgin
Yönetmen: Özgür Sevimli
Senaryo: Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak
Oyuncular: Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm 2. Fragmanı izle - 16 Temmuz Cuma Neler Yaşanacak?

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm 2. Fragmanı izle – 16 Temmuz Cuma Neler Yaşanacak?

Aşkın Tarifi 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Aşkın Tarifi Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Aşkın Tarifi 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Aşkın Tarifi Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?