içinde

Ada Masalı 20. bölüm fragmanı ve Ada Masalı Hangi Kanalda Oyuncu Kadrosu?

Star ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’, Salı günleri seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde; Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yer aldığı ‘Ada Masalı’nın çekimleri İzmir’de gerçekleşiyor.

Ada Masalı 20. bölüm fragmanı ve Ada Masalı Hangi Kanalda Oyuncu Kadrosu?
Ada Masalı 20. bölüm fragmanı ve Ada Masalı Hangi Kanalda Oyuncu Kadrosu?

Ay Yapım’ın sevilen yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli otururken, senaryosunu Aksel Bonfil kaleme alıyor.

​​​​​​​Dizinin genel yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor. ‘Ada Masalı’, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.

Sinan, Ayten’in parası karşılığında Haziran’ı kaçırır. Haziran’ın kaçırılmasıyla Kırlangıç Adası’nda seferberlik ilan edilirken Poyraz, Haziran’ı bulmak için gözünü karartır. Kızını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalan Zeynep ise perişan olur.

Şimdiye kadar yaptıklarıyla herkesi kendinden uzaklaştıran Batu da Haziran’ı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Kırlangıç Adası’nda yaşanan bu üzücü olay, ada sakinlerine birbirlerine olan bağlılıklarını bir kez daha hatırlatacaktır.

Yayın Günü:        2 Kasım Salı
Yayın Saati:        20.00 / Yeni Bölüm – 20. Blm

Yapım:                 Ay Yapım
Genel Yönetmen:    Ali Bilgin
Yönetmen:              Özgür Sevimli
Senaryo:            Aksel Bonfil
Oyuncular:              Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak), Berrin Arısoy (Ayten), Yusuf Atala (Sinan)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kardeşlerim 26. bölüm neler oldu? Kardeşlerim Hangi Kanalda Oynuyor?

Kardeşlerim 26. bölüm neler oldu? Kardeşlerim Hangi Kanalda Oynuyor?

Show TV'nin fenomen programı Güldür Güldür Show'dan kargoculara şarkı!

Show TV’nin fenomen programı Güldür Güldür Show’dan kargoculara şarkı!