in

Ada Masalı 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı Nerede Çekiliyor ve Oyuncuları

Star ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’, Salı günleri seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde; Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yer aldığı ‘Ada Masalı’nın çekimleri İzmir’de gerçekleşiyor.

Ada Masalı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı Nerede Çekiliyor ve Oyuncuları
Ada Masalı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı Nerede Çekiliyor ve Oyuncuları

Ay Yapım’ın sevilen yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli otururken, senaryosunu Aksel Bonfil kaleme alıyor.

Dizinin genel yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor. ‘Ada Masalı’, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.

Batu’nun gelişi Haziran ve Poyraz arasında bomba etkisi yaratır. Batu, Zeynep tarafından ikiliyi ayırmak için görevlendirilmiştir. Batu sinsi planlarını hızlıca hayata

geçirmeye başlar. İdil, Poyraz’a olan aşkından vazgeçmek üzereyken aklına gelen fikir ile yeniden harekete geçer. Bu sefer Poyraz’ı kendine aşık edeceğine emindir.

Haziran, Poyraz’ın geçmişini merak etmeye başlar. Onun eskiden nasıl biri olduğuna dair araştırmalara girişir. Haziran, kendini kıskançlık krizlerinin ortasında bulur. Poyraz, Haziran’ın deniz korkusunu yenmek için ona yardımcı olur. İkili her şeye rağmen birbirlerine olan aşklarını gizleyemezler.

Haziran’ın tek bir isteği vardır. Poyraz’ın artık onu affetmesi. Acaba Poyraz, Haziran’ı affedecek midir?

 

Batu ve Poyraz karşı karşıya gelirler. Kavga kaçınılmazdır.Poyraz sinirlerine hakim olamaz. Başını büyük bir belaya sokar.

 

Yayın Günü:       24 Ağustos Salı

Yayın Saati:       20.00 / Yeni Bölüm – 10. Blm

 

Yapım:                   Ay Yapım

Genel Yönetmen:    Ali Bilgin

Yönetmen:              Özgür Sevimli

Senaryo:                Aksel Bonfil

Oyuncular:              Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

İkimizin Sırrı Oyuncu Kadrosu - İkimizin Sırrı 2. Bölüm Fragmanı

İkimizin Sırrı Oyuncu Kadrosu – İkimizin Sırrı 2. Bölüm Fragmanı

Dayı Şov Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Dayı Şov Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?