Zahide Yetiş’le yeni sezon 11 eylül günü Show Tv’de

SAĞLIĞIN GÜVENİLİR SESİ ZAHİDE YETİŞ YENİ SEZONUYLA SHOW TV’DE!

Zahide Yetiş yeni sezon

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le”de bugün; Mustafa Civcir, Antalya’da bel, boyun ve tüm omurga hastalıklarını geleneksel yöntemlerle tedavi ettiğini iddia ediyor. Geleneksel yöntemler doğru mu? Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar yanıtlıyor. İlişki ve Evlilik Terapisti Selin Karacehennem’in konuk olacağı programda; kocasının kezzapla hayatını kabusa çevirdiği Zehra Elber’e tedavi yolları aranıyor. Kocası tarafından vurulan, bacakları ve kolları sakat kalan Arzu Boztaş’ın hikayesinin anlatılacağı “Zahide Yetiş’le”de gelin kaynana arasında yaşanan ibretlik çekişmenin içyüzü ve sonrasında yaşananlar açığa çıkıyor. Ayrıca bademcik ameliyatı sonrasında sesinde incelme meydana gelen Kasım Kanat’a tedavi yolları aranıyor.

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de.

“Zahide Yetiş’le”, 11 Eylül Pazartesi günü saat 09.30’da yeni sezonuyla Show TV’de!