Zahide Yetiş’le 19 eylül günü yeni bölümüyle sizlerle

“ZAHİDE YETİŞ’LE”DE RENK KÖRLÜĞÜ

VE GÖZ KURULUĞU TESTİ YAPILIYOR!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le”de bugün; renk körlüğü ve göz kuruluğu testlerini yapmak üzere Göz Hastalıkları Uzmanı Yrd. Dr. Fatih Atmaca konuk oluyor. Psikolog Prof. Dr. Mehmet Sungur ve Avukat Emel Özbek’in katılacağı programda iki çocuk annesi Fedakar Öztürk, evliliği boyunca eşinden gördüğü şiddeti anlatıyor. Yürümekte zorluk çeken iki kardeşin annesi Satu Kesici, yaşadıkları zorlukları paylaşırken, eşinden boşanan ve arabasına kurtuldum yazarak adliye çevresinde tur atan Rıdvan Çöygün, Zahide Yetiş’in konuğu oluyor.

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de.

“Zahide Yetiş’le”, 19 Eylül Salı saat 09.30’da Show TV’de!