Zahide Yetiş’le 14 eylül yeni bölümü Show Tv ekranında

DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN

ZAHİDE YETİŞ’LE!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le”de bugün; Estetiğe ve güzelliğe dair merak edilen soruların yanıtlarıyla Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş konuk olurken, Dr. Feridun Kunak sağlığa dair çok özel karışımlarını, ağrılar için doğal etkili önerilerini ve güzelliğe dair basit ve pratik formüllerini paylaşıyor. Hastalığı nedeniyle sürekli boyu uzayan mülteci kampında yaşayan Bayırbucak Türkü Uma Beyin katılacağı programda cücelik hastalığı olan Umut Kösemen hastalığında yaşadığı sorunları anlatıyor.

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de.

“Zahide Yetiş’le”, 14 Eylül Perşembe saat 09.30’da Show TV’de!