Zahide Yetiş’le 12 eylül yeni bölümü Show Tv’de

SAĞLIK SORUNLARINA ÇÖZÜMLER

“ZAHİDE YETİŞ’LE”DE ARANIYOR!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le”de bugün; parmağına demir batan, ameliyat olduktan sonra parmağı şişen ve moraran Elif Özkan’a tedavi yolları aranırken, kocasının kezzapla hayatını kabusa çevirdiği Zehra Elber yaşadıklarını anlatmaya devam ediyor. Aile ve İletişim Danışmanı İnci Yeşilyurt’un konuk olacağı programda Zahide Yetiş, kocası tarafından vurulan, bacakları ve kolları sakat kalan Arzu Boztaş’ın sesi olmaya devam ediyor. Nikah için başvuru evrakları toparladığı adam evli çıkınca yaşadıklarını sosyal medyada paylaşan ve çok konuşulan Bahar Hanım’ın hikayesini anlatacağı programda Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar konuk oluyor. Ayrıca Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Dilaver Özturan’ın konuk olacağı “Zahide Yetiş’le”de bademcik ameliyatı sonrasında sesinde incelme meydana gelen Kasım Kanat’a tedavi yolları aranıyor.

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de.

“Zahide Yetiş’le”, 12 Eylül Salı saat 09.30’da Show TV’de!