Siyah İnci ilk bölümü 28 eylül akşamı Star ekranında

SİYAH İNCİ BU AKŞAM STAR’DA BAŞLIYOR.

Başrollerini Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın paylaştığı dizi ilk bölümüyle bu akşam izleciyle buluşuyor.

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Çağla Demir, Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof da yer alıyor.

Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin yaptığı dizinin senaristi ise; Yekta Torun.

Heyecanlı ve sürükleyici hikayesi ile izleyiciyi etkisi altına alacak olan “Siyah İnci”nin ilk bölüm çekimleri Çeşme Ildır’da gerçekleşti.

Hazal ve Kenan’ın tutku dolu aşkı…

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ‘ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak.

Kenan ve Hazal küçük bir sahil kasabasında yaşayan birbirlerine çok aşık iki gençtir .

Hayatları sade, mutevazi ve küçük aşkları çok büyüktür .Bu hayattan diledikleri tek şey vardır iki gencin Hazal’ın babası Midyecı Halil’in inadının kırılması ve sonunda evlenmek .

Halil’ın inadı kırılmak bilmez .

Kenan onun gözünde ise yaramaz sıradan sefil bir balıkçıdır ve kızını da sefıl edecektir . Kenan fersah fersah dalmış, bulunması imkansız denilen efsanevi Siyah İnciyi çıkartmış, kendi mucizesı üolarak gördüğu aşkını bır başka mucizeyle süslemiştır .

Halil in inadı da tavrı da onları ayırmaya yetmeyecektir .

Üstelik sevdanın lisanını en az onlar kadar iyi bilen Hazal’ın annesi Melek de arkalarındayken …

Ta ki o güne kadar … Siyah incı eşsizdir nadidedir efsanedir, Fakat karadır işte … Tıpkı Hazal ve Kenan’ın aşkı gibi

Vural Demiroğlu …Hiç beklenmedik bir anda kendi kabusundan uyanır … Ve Siyah İnci masalını kirletir … Hem de elini bile sürmeden

YAPIM:                   GOLD FİLM

YÖNETMEN:            EROL ÖZLEVİ

SENARİSTLER:       YEKTA TORUN

OYUNCULAR:          TOLGAHAN SAYIŞMA (KENAN), HANDE ERÇEL (HAZAL), BERK AKMAN (VURAL), HÜSEYİN AVNİ DANYAL (AZİZ), NERİMAN UĞUR (CANAN) BURAK ALTAY ( AHMET), YEŞİM BÜBER (MELEK), MEHMET MEHMETDOF (SİNAN), MELİS SEZEN (EBRU), ÇAĞLA DEMİR (ECE), MERVE POLAT (DEFNE)