Siyah İnci fragmanı, Hazal ve Kenan aşkı

SİYAH İNCİ’DEN BEKLENEN TANITIM GELDİ.

Star’da, 28 Eylül Perşembe izleyicileri ile buluşacak olan ‘Siyah İnci’ dizisinden ilk tanıtım dün gece ekranlara geldi.

Fragmanda ekrana gelen dalış sahneleri için Tolgahan Sayışman dalış dersleri aldı. Bu sahnelerin çekimleri ise Kaş’ta yapıldı.

Çeşme Ildır’da çekimleri devam eden dizinin başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman yer alıyor.

Hazal ve Kenan’ın tutku dolu aşkı…

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ‘ı elde etmek için her şeyi

göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak.

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda  Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Çağla Demir,  Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof da yer alıyor.

Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin yaptığı dizinin  senaristi ise  Yekta Torun.

Heyecanlı ve sürükleyici hikayesi ile izleyiciyi etkisi altına alacak olan “Siyah İnci” 28 Eylül Perşembe 20.00’de Star’da.

YAPIM:                   GOLD FİLM

YÖNETMEN:            EROL ÖZLEVİ

SENARİSTLER:       YEKTA TORUN

OYUNCULAR:          TOLGAHAN SAYIŞMA (KENAN), HANDE ERÇEL (HAZAL), BERK AKMAN (VURAL), HÜSEYİN AVNİ DANYAL (AZİZ), NERİMAN UĞUR (CANAN) BURAK ALTAY ( AHMET), YEŞİM BÜBER (MELEK), MEHMET MEHMETDOF (SİNAN), MELİS SEZEN (EBRU), ÇAĞLA DEMİR (ECE), MERVE POLAT (DEFNE)