Siyah İnci 3. bölüm özeti- Hazal,Vural’la evlenecek mi?

Hazal, Vural’la evlenecek mi?

3.bölüm özeti

Hazal , Vural’ın gücünün ve yapabileceklerinim sınırı olmadığını kendisinden kolay vazgeçmeyeceğini anlamıştır. Tek çaresi Kenan’dan ayrılmaktır .

Vural’ın Kenan’a zarar vermesinden korkar . Kenan’ın da herşeyi öğrendiği taktirde Vural’ı yaşatmayacağını bilir. Sevdiği adamı korumak için içi parçalansa da ayrılır Kenandan …

Kenan hayatının en büyük yıkımını yaşar. Hazal’ın ondan vazgeçmiş olmasına inanmak istemez .

İkilinin ayrılığı en az Vural kadar Ebru ve Halili’de sevindirmiştir. Halil, Hazal’ı, Vural ‘la evlendirmenin Demiroğul’larına dünür olmanın derdine düşmüştür. Ebru ise Kenan’la arasın da hiç bir engel kalmadığını düşünecek Hazal’ın yerini alacağı günün hayalini kurmaktadır .

Vural ‘ın tek isteğidir Hazal ‘la evlenmek. Annesi Canan bu evliliğe karşı çıksada oğlunun vazgeçmeye niyeti yoktur . Hazal’ı ikna etmek Ebru ve Halil’e düşer bir yandan da üstü kapalı pazarlığı sürdürürler. Melek ise kızında ki bu ani değişim karşısında şaşkındır anlam veremez. Ama Hazal’ın Kenan’ı yarı yolda koyacağının da ihtimalini veremez ama yanılır.

Hazal, Vural Demiroğlu ile evlenmeyi kabul eder .

Terk edildiğinden beri bir türlü toparlanamayan Kenan, Hazal’ın, Vural’la evleneceğini duyunca dünyası bir kez daha başına yıkılır… Sevdiği kadının kendisini para için terk ettiğini düşünür Kenan . Hazal bir kefen gibi geçirir gelinliği üstüne . Kendi nikahına değil bir cenazeye gidiyordur sanki…

Hazal ve Kenan ‘ın ölümsüz aşklarının cenaze törenine ….

YAPIM:                   GOLD FİLM

YÖNETMEN:            EROL ÖZLEVİ

SENARİSTLER:       YEKTA TORUN

OYUNCULAR:          TOLGAHAN SAYIŞMA (KENAN), HANDE ERÇEL (HAZAL), BERK AKMAN (VURAL), HÜSEYİN AVNİ DANYAL (AZİZ), NERİMAN UĞUR (CANAN) BURAK ALTAY ( AHMET), YEŞİM BÜBER (MELEK), MEHMET MEHMETDOF (SİNAN), MELİS SEZEN (EBRU), ÇAĞLA DEMİR (ECE), İPEK BAĞRIAÇIK (DEFNE)

Yayın Günü : 12 Ekim Perşembe

Yayın Saati : 20.00 – Yeni Bölüm