Şevkat Yerimdar 15. bölümü 8 eylül Fox ekranında

ŞEVKAT YERİMDAR

15. BÖLÜM

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın yaptığı FOX’un sevilen dizisi ‘’Şevkat Yerimdar’’ yine bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Küçük ve sevimli bir mahallede yumurta satarak geçimini sağlayan Şevkat ile, babasının servetine göz dikmeyip, kendi çabasıyla okuyarak ressam olan Esin’in aşk hikayelerinin anlatıldığı ”Şevkat Yerimdar” da bu hafta mahallede ünlü sanatçı Koray Avcı sürprizi yaşanacak.

Seval’e hoş geldin partisi düzenleyen mahalleli geceye sürpriz sanatçı olarak Koray Avcı ve Hüseyin Turan’ın da katılması ile adeta şenlik havası yaşar.

Eski mahalle sıcaklığının samimi bir dille işlediği için izleyicinin kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen Şevkat Yerimdar’da bu haftanın maceraları bunlarla sınırlı değil, mahallede olaylar yine olaylar ard arda yaşanıyor.

‘Seval, Şevkat ile Esin’in arasını açmak için planlarını devreye sokar.

Bozkır’ın türkü bar açılışına davet edilmeyen Seval, bunu fırsat bilerek sitem eder ve kendisine hoşgeldin partisi düzenlenmesini ister. Mahalleli Seval’i kıramaz ve parti yapılır.  Partiye son dakika gelen Esin ise, Seval ve Şevkat’i bir çift gibi oynarken görür.

Bora mahalledeki bir binayı satın almıştır ve göz dağı vermek için kepçeyle yıkıma gelir. Mahalleli duruma engel olamaz. Bora ve Şevkat karşı karşıya kalır. Şevkat canı pahasına bu yıkıma izin vermeyecektir. Bora ise herşeye rağmen başladığı işi bitirmeye kararlıdır.

Cuma şifalı taşlarla para kazanma peşine düşmüştür. Ama işler umduğu gibi gitmez…

ŞevkatYerimdar 15. BÖLÜMÜYLE 8 EYLÜL CUMA SAAT 20.00’DE FOX’TA!