Kalp Atışı 9. bölümü Eylül: Evet aşığım sana

EVET, AŞIĞIM SANA!

Show TV’nin beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı’nın 9. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Babasının hayatına tekrar girmek istemesiyle Eylül’ün çıkmaza girdiği, Mehmet’in “ben buyum kızım, gerçek Mehmet bu!” diyerek Esma’ya saldırdığı tanıtımda, Eylül’ün Ali Asaf’a “Evet aşığım sana! Bu hayattaki her şeyden, herkesten çok seviyorum belki seni, kendimden bile. Ama sen böyle bir şey yapsan, seni de affetmem!” sözleri dikkat çekti. Her Cuma ekrana gelen ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Kalp Atışı’nın yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Kalp Atışı 9.bölümü

Ali Asaf’ın Eylül için hazırladığı sürpriz gece beklenmedik bir şekilde son bulur. Hastanenin bahçesinde bulunan küçük kızın şok edici sırrı, Süleyman ve Ziyanur’un dinmeyen öfkeleri, Oğuz’un Eylül için girdiği savaştan vazgeçmeyişi…  Bütün bunlar olurken sıradan gibi gözüken bir hırsızlığın ardından ortaya çıkan akıl almaz tehlike, tüm hastanenin üzerini kara bir bulut gibi kaplar. Birbirini tetikleyen olaylar, bunun bedelini ödeyen masum insanlar ve her şeyin ortasında bir çıkış yolu arayan Eylül! Tüm bunlara sebep olduğundan habersiz Eylül olanları durdurmak isterken, Ali Asaf başta olmak üzere birçok kişinin hayatı bu sefer pamuk ipliğine bağlıdır.

 

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin eşlik ediyor.

Kalp Atışı’nın merakla beklenen yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!