Hıçkırık 4 ocak perşembe 4. bölümü Kanal D

Hıçkırık 4 ocak perşembe 4. bölümü Kanal D

 

Hıçkırık 4. bölümü

Başrollerini Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer ve Nurseli İdiz,’in paylaştığı, Kerime Nadir’in aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanan yeni dizi Hıçkırık bugün yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Hafta içi her gün saat 15.00’de ekrana gelecek olan ve Kenan ile Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin 4.bölüm özeti şöyle

Azmi’nin kalbi durma noktasına gelir. İlhami’nin müdahalesi ile kalp atışları normale dönmeye başlar. Engin olayı öğrenip hastaneye gelir ve bu durum için kendini suçlar.

Vesime, Nalan, Selin, Perihan ve Sinan camdan içeriyi izlerlerken monitörden tek bir “dıt” sesi gelir. Monitördeki çizgi dümdüz olur.  Hepsi şokla bakarlar .Kenan geri döner ve hastaneye gelir. Gonca Engin’e kafayı takar. Hastaneye ziyaret etmeye gider, esas amacı Engin’i görmektir. Hastane kapısında Engin’in arabayla hastaneden çıktığını görür, araç tam hareket ettiği an Gonca arabanın önüne atlar. Engin son anda fren yapar. Gonca yalandan yüksek sesle bağırır. Hamile kadın İlhami’ye çocuğu doğuracağını ima eder.

Yayın Tarihi : 04 Ocak Perşembe/ 2018

Yayın Saati : 15.00