Hıçkırık 1. bölümü 1 ocak pazartesi Kanal D ekranında

Hıçkırık 1. bölümü 1 ocak pazartesi Kanal D ekranında

“HIÇKIRIK” BAŞLIYOR.

DİZİ, BİRİNCİ BÖLÜMÜ İLE BUGÜN EKRANA GELİYOR.

Başrollerini Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer ve Nurseli İdiz,’in paylaştığı, Kerime Nadir’in aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanan yeni dizi Hıçkırık bugün ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Hafta içi her gün saat 15.00’de ekrana gelecek olan ve Kenan ile Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin 1.bölüm özeti şöyle;

Kenan küçük yaştayken annesinin ölümüyle babasının öz babası olmadığını öğrenir. Bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla babası Kenan’ı yetimhaneye verir. Azmi Bey Kenan’ı manevi evladı olarak yetimhaneden alır ve konağa getirir. Nalan ise küçük yaşta annesini kaybeder. İki çocuğun ilk karşılaşması bu şekilde olur. Yıllar geçmiştir ve Nalan’ da Kenan’da büyümüştür. Nalan mezuniyete Kenan’ın gelip gelmeyeceğini merakla bekler ve Nalan mezuniyet konuşmasını yaparken Kenan çıka gelir. Azmi Bey’in Nalan için organize ettiği parti de Aslı’nın ağabeyi olan İlhami ise Nalan’dan hoşlanır. Aslı’da Kenan’dan çok hoşlanır ve bunu Nalan’a söyler. Engin ise parti gecesinde Azmi Bey’in Kenan’a olan bağlılığını kıskanır ve parti gecesi olay çıkartır. Parti gecesi Azmi Bey kızını emanet ettiği Nalan ile Kenan yakınlaşmasına tanık olur.

Yayın Tarihi : 01 Ocak Pazartesi/ 2018

Yayın Saati : 15.00