Güldür Güldür Show yeni bölümü 9 mayıs Show Tv’de

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’DA YILDIZLAR GEÇİDİ!

Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show, birbirinden renkli ve eğlenceli skeçlerle yine herkesi kahkahaya boğacak… 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiğinde birbirinden eğlenceli konuklarıyla da geceye damga vuracak. Kahkahaların hiç eksilmediği Güldür Güldür Show sahnesinde bu hafta konuk yağmuru var. Yalın, Ayta Sözeri ve Evren Can Gündüz’ün de şarkıları ile yer alacağı bu eğlenceli bölümü sakın kaçırmayın!

Bilal çapkınlığı yüzünden nasıl bir problem yaşayacak? Bilal’in kadınları etkilemedeki sırrı neler? Bilal’e doğum günü sürprizi yapmak isteyen kızlar aynı anda eve gelirse ne olur?

35 yaşlarına geldiklerinde kimseyi bulamazlarsa birbirleriyle evlenme üzerine anlaşma yapan 4 arkadaş, Mehtap, Yeter, Mesut ve Bahadır, 35’lerine geldiklerinde nasıl biri olacaklar? Onca yıl sonra anlaşma yaptıkları kafeye gelen Mesut ve Yeter nasıl bir şok yaşayacaklar?

Tikigillerle komşu olan Bilal ve Mehtap’ı zor bir gün bekliyor! Tikigillere, dairelerinden alt kata su aktığını anlatmak ne kadar zor olabilir? Peki, tikigilleri ikna edebilecek ünlü isim kim olabilir?

Kızları Sinem’in evliliğini kurtarmak için yakın çevresini toplayan Hayati’nin boşanma hakkındaki görüşleri neler? Kendi evliliğindeki sıkıntılardan bahsederken Hayati ne kadar ileri gidebilir?

Aradığı aşkı bu sefer memleketinde bulan Bilal, Sinem’i Sivas’a gelin götürmek isterken nasıl bir sorunla karşılaşacak? Sinem’in akrabaları bu evliliğe neden engel olmak istiyorlar?

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show’da.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 9 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!