Ateşböceği 7. bölümü Ateşböceği 10 ağustos konusu

Aslı’nın geçmişten gelen korkuları su yüzüne çıkmaya başlar.

7.bölüm özeti

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in yer aldığı Ateşböceği, aşka hazırlıksız yakalananların heyecanlı hikayesi ile Perşembe akşamları Star ekranında!

Barış Aslı’nın hayatına sızdıkça, Aslı’nın geçmişten gelen korkuları birer birer su yüzüne çıkmaya başlar. Teo’nun izini takip ederek çıktıkları yolculuk ise, hem kendilerini, hem de ilişkilerini sorgulamalarına neden olur. Bu yolculuğun sonu ise Barış için karanlık bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor.

Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.

Yayın Günü: 10 Ağustos – 7. Bölüm

Yayın Saati: 20:00

YAPIM:                  MIA YAPIM

YÖNETMEN:          BARIŞ YÖŞ

SENARİSTLER:     EBRU HACIOĞLU

OYUNCULAR:        SEÇKİN ÖZDEMİR, NİLAY DENİZ, SEDA GÜVEN, DURUL BAZAN, BELMA CANCİĞER, ŞEBNEM DİLLİGİL, GÖZDE ÇIĞACI, ÇAĞRI ÇITANAK, BERKAY TULUMBACI, ALİCİA KAPUDAĞ, UMUR YİĞİT VANLI, LAL TAYRA BAHAR, ÇİĞDEM AYGÜN, ASLI SAMAT VE DERYA ALABORA