Yaşam Haberleri

Yaparsın Aşkım 23 Temmuz Salı 146. Bölümü

Yaparsın Aşkım 23 Temmuz Salı 146. Bölümü

“YAPARSIN AŞKIM” 146. BÖLÜM

 

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 146. bölümüyle 23 Temmuz Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“TERS MUTFAK” adlı birinci oyunda çiftler en kısa sürede 10 adet yumurtanın sarısını kavanoza atmak için rekabet edecek. “KUZU ÇEVİRME” adlı ikinci oyunda erkek yarışmacılar dönen platformda düşmeden eşlerinin iddia ettiği süre boyunca kalmak için ter dökecek. “EL ELE HULAHOP” adlı oyununda ise yarışmacı çiftler 120 saniye içerisinde bir noktadan aldıkları hulahopu içinden geçerek diğer noktaya ulaştırmaya çalışacak. “ACI GERÇEKLER” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar 60 saniyede en çok biberi yemek için yarışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 146. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”,  23 Temmuz Salı saat 20.00’de FOX’ta.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ