Yaşam Haberleri

Yaparsın Aşkım 211. Bölüm Fragmanı -25 Temmuz Cumartesi

Yaparsın Aşkım heyecan dolu 211. bölümüyle 25 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak.

Yaparsın Aşkım 211. Bölüm Fragmanı -25 Temmuz Cumartesi

YAPARSIN AŞKIM 211. BÖLÜM

 

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

 

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 211. bölümüyle 25 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

 

“PİRAMİT” adlı birinci oyunda yarışmacılar masanın üzerinde duran kumbaradan piramitleri devirmeye çalışacaklar ve ardından devirdikleri kumbaraları aynı şekilde tekrar dizecekler. “ROMANTİK KOCA” adlı ikinci oyunda erkek yarışmacılar, gözleri kapalı bir şekilde engelleri aşarak eşlerine meyve yedirmeye çalışacaklar. “TOPUK TIKIRTISI” adlı üçüncü oyunda erkek yarışmacılar ayaklarında topuklu ayakkabıyla, farklı engelleri aşarak parkuru tamamlamamak için uğraşacaklar. “KAFA GOLÜ” adlı final oyununda ise erkek yarışmacılar eşlerinin kafalarına topları atacaklar, kadın yarışmacılar profesyonel futbolcular gibi gelen toplara kafalarıyla vuracaklar ve gol atmaya çalışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 211. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 25 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ