Yaşam Haberleri ve Herşey Burada

Yaparsın Aşkım 12 eylül çarşamba yeni bölümü

Yaparsın Aşkım 12 eylül çarşamba yeni bölümü

“YAPARSIN AŞKIM” 68 BÖLÜM

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” yarışması, 68 bölümüyle 12 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de yine heyecan ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecek. “BAŞIMIN TACI” adlı oyunda erkekler eşlerini taşırken en fazla oturup kalkan çift olmak için yarışacak. “BALONA KAFA ATMA” adlı oyunda erkekler iki dakika boyunca en çok balonu patlatmak için kıyasıya rekabete girecek. “UZAYAN KASA” adlı oyun ise “İstif, düzen bizim işimiz” diyen kadınların eğlenceli oyunu.

HER OYUN BİR TEKER, SON OYUN İKİ TEKER, DÖRT TEKER BİR ARABA EDER!

“Yaparsın Aşkım”da 1 ve 2 oyunu kazanan çiftler puan yerine, arabanın bir tekerine sahip oluyor. 3 oyunu kazanan çift ise, 2 tekere hak kazanıyor. En çok tekeri toplayan iki çift, final oyununda yarışıyor, arabaya bir adım daha yaklaşıyor!

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 12 Eylül Çarşamba akşamı
saat 20.00’de FOX’ta.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ