Yaşam Haberleri

TOLGSHOW 1 eylül konukları Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu

TOLGSHOW 1 eylül konukları Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu

TOLGSHOW’DA BİR İLK: FETTAH CAN VE EŞİ CANSU KURTÇU İLK KEZ BİRLİKTE EKRANDA!

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ olarak sahneye çıktığı, ekranların en sıra dışı ve eğlenceli programı TOLGSHOW’un bu haftaki konukları, ikiz çocuklarını kısa süre önce kucaklarına alan Fettah Can- Cansu Kurtçu çifti olacak.
Samimi sohbet sırasında Cansu Kurtçu, iki sanatçının evliliğinde tek sorunun para olduğunu, eşi Fettah Can ’a verdiği şarkılardan para almadığını itiraf edecek. Cansu Kurtçu, Fettah Can ’a kendi şarkısıyla gönderme yaparak “Evlilik dediğin şey, yalanlar cumhuriyet” diyecek; Tolga Çevik araya girerek, esprileriyle izleyiciyi kahkahaya boğacak.

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ KARŞINIZDA

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde Tolga Çevik (Arkadaşım) izleyicinin karşısına Kırmızı Başlıklı Kız olarak çıkacak. Kanada’da yaşayan babaannesine kurabiye götürmek isteyen Kırmızı Başlıklı Kız peşindeki kurt ile unutulmaz bir macera yaşayacak.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen TOLGSHOW’un onuncu bölümü 1 Eylül Cumartesi saat 23.30’da FOX’ta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ