Yaşam Haberleri

Şule İle Vitrindekiler 5 ağustos pazar konukları

Şule İle Vitrindekiler 5 ağustos pazar konukları

“Şule ile Vitrindekiler”e bugün Alina Boz ve Alp Navruz konuk oluyor.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen programı “Şule ile Vitrindekiler” e bugün, ünlü oyuncular Alina Boz ve Alp Navruz konuk oluyor.

Genç ve yetenekli oyuncular Alina Boz ile Alp Navruz keyifli sohbetleri ve samimi açıklamalarıyla Pazar gününe renk katmaya geliyorlar. Kısa sürede “başrol” olan Alina Boz başarı öyküsünü izleyiciyle paylaştı. Özel hayat da meslek hayat gibi çok konuşulan ünlü oyuncu aşk hayatı ile ilgili de çok özel açıklamalar yaptı.

Magazin dünyasında yaşanan kavgaları da değerlendiren Alina Boz, ünlüler arasında yaşanan kavgalar için hangi yorumu yaptı. Güzel oyuncu ayrıca, 3 yıl birlikte rol aldığı Nurgül Yeşilçay ile neden görüşmediğini de programda açıkladı. Alp Navruz ise pek bilinmeyen aile ve özel hayatına dair açıklamalarla renk kattı. Çocukluğundan bu yana yazdığı şiirleri biriktirdiğini ve yakında bir kitap olarak yayınlayacağını söyleyen Alp Navruz, “romantik bir erkeğim” diyerek kadın hayranlarının yüreğine su serpti.

Daha önce hiçbir yerde duymadığınız samimi itiraflar, müzik dolu dakikalar ve keyifli bir sohbet için “Şule İle Vitrindekiler”i kaçırmayın!

Yayın Tarihi : 05 Ağustos Pazar / 2018
Yayın Saat : 13.00

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ