Yaşam Haberleri

Hayat Güzeldir 25 Temmuz Cumartesi – Şekersiz reçel yapımı

Hayat Güzeldir 25 Temmuz Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de.

Hayat Güzeldir 25 Temmuz Cumartesi – Şekersiz reçel yapımı

ŞEKERSİZ REÇEL NASIL HAZIRLANIR?

 

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

 

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Fitoterapi Uzmanı Şenol Şensoy fitoterapi yöntemi hakkında bilgiler paylaşırken, Gıda Üreticisi ve İşletmecisi Zümrüt Atlı şekersiz reçelin hazırlanışını anlatıyor. Sağlık İşletmecisi, İş İnsanı Ahmet Çaylıoğlu evde bakım nedir, kimlere yapılır, hastaneyle evde sağlık arasındaki farklar nelerdir, sağlık turizmi pandemi öncesinde nasıldı, şimdi nasıl sorularını yanıtlıyor. Rehberlik Bölüm Başkanı Gülşen Aksu merkezi ve yerel yerleştirmenin nasıl yapılacağını açıklıyor. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural endeskopik yüz germe ameliyatı hakkında bilgi veriyor.

“Hayat Güzeldir”, 25 Temmuz Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ