Yaşam Haberleri

Hayat Güzeldir 19 Temmuz Pazar – Sağlıklı kilo nasıl verilir?

Hayat Güzeldir 19 Temmuz Pazar sağlıklı beslenme nasıl olmalı, sağlıklı gıda nasıl üretilmeli, açıkta satılan ürünler sağlıksız mı soruları yanıtlanacak.

Hayat Güzeldir 19 Temmuz Pazar – Sağlıklı kilo nasıl verilir?

SAĞLIKLI KİLO VERMEYE DAİR TÜYOLAR!

 

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

 

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Pilates Eğitmeni Ünsal Güngör sağlıklı kilo vermeye ve vücudu şekillendiren egzersizlere dair tüyolar paylaşırken, zayıflamak isteyenlerin günlük hayatında dikkat etmesi gerekenleri anlatıyor. Başdenetçi, Danışman, Eğitmen, Gıda Mühendisi Aslı İmre Aktaş sağlıklı beslenme nasıl olmalı, sağlıklı gıda nasıl üretilmeli, açıkta satılan ürünler sağlıksız mı sorularını yanıtlıyor. Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Burak Kavlakoğlu obezite ameliyatları hakkında merak edilenleri aktarırken, Öğretim Üyesi, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Atakan Özkan meme kanseri hakkında bilgilendiriyor.

“Hayat Güzeldir”, 19 Temmuz Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ