Yaşam Haberleri ve Herşey Burada

Demet Akbağ ile Çok Aramızda 14 temmuz yeni bölümü

Demet Akbağ ile Çok Aramızda 14 temmuz yeni bölümü

ÇOK ARAMIZDA GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR!

Yapımcılığını Bloom Medya’nın yaptığı, sıra dışı içeriği ile merak uyandıran “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor; yeni bölümün şakazedeleri Demet Şener, Sinan Akçıl, Celil Nalçakan ve
Işıl Alben oluyor!

Demet Şener, Demet Akbağ ve Yeşim Salkım birlikte Demet Şener’e bir şaka senaryosu hazırladı! Demet Şener, Yeşim Salkım’ın ricası ile bir nikah törenine şahitlik yapmaya gitti. Ancak nikahı kıyılacak çift ve davetiler olarak “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibinin profesyonel oyuncuları salonda yerlerini aldı.

Bir toplantı için yola çıkan Sinan Akçıl, rutin bir polis aramasına denk geldi! Akçıl, polisler ile birlikte bagajından çıkanı görünce gözlerine inanamadı!

Celil Nalçakan, rol aldığı filmin setinde herhangi bir güne gittiğini düşünüyordu. Ancak set gerçek, yaşananlar ise Demet Akbağ ile Çok Aramızda ekibinin senaryosuydu! Filmin diğer oyuncuları Hande Katipoğlu ve Wilma Elles dışında, tüm set ekibi de şaka senaryosuna göre hareket edince, Nalçakan zor anlar yaşadı!

Milli basketbolcu Işıl Alben yeni filmindeki rolü için Evrim Akın’a basketbol dersi verdi. Basketbol sahasının davetsiz misafirleri ise ortalığı karıştırdı!

Havada karada suda, akla gelmeyecek şaka senaryolarıyla Demet Akbağ ile Çok Aramızda, 14 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de Show TV’de!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ