Yaşam Haberleri ve Herşey Burada

4N1K ilk aşk 7. bölümü 17 ağustos cuma Fox ekranında

4N1K ilk aşk 7. bölümü 17 ağustos cuma Fox ekranında

4N1K İLK AŞK 7 BÖLÜM BASIN ÖZETİ

GERÇEKLER ORTAYA MI ÇIKIYOR?

Ali, taburcu olmuş eve çıkmıştır Çete ona eve geliş sürprizi hazırlamıştır Ancak Ali’den onu hastaneye yetiştirenin Barış olduğunu hala saklarlar. Herkes Ali’nin hızla iyileşmesinden dolayı çok mutludur ama Tekelioğlu ailesinin üzerindeki kara bulutlar henüz dağılmamıştır.

Tuzağa düşürülen arkadaşlarının intikamını almak isteyen saldırganlar günlüğü kurye ile Ali’ye gönderirler. Ela öğretmenin günlüğü Ali yerine bir tesadüfe Barış’ın eline geçer. Yaprak’ın ise başı devamsızlıktan derttedir.

Hastanede Ali’nin yanında olması ona pahalıya patlamıştır. Eğer kaybolan okçuluk raporunu bulmazsa, devamsızlıktan kalacaktır. Sonunda hastaneye getirilişi hakkında gerçekleri öğrenen Ali, Barış’la ödeşmek ister ve ona “Benden bir şey iste, ne olursa yapacağım” der. Barış da Yaprak’a aşkını itiraf etmesini ister. Eğer kabul ederse,
aralarından çıkacağına söz verir. Herkes kayıp raporun kopyasını bulmak için seferber olurken, Barış günlüğün kime ait olduğunu bulmuştur. Sinan ise hiç ummadığı bir anda Müdür ile annesinin ayrılmadığını öğrenir.

4N1K İLK AŞK YENİ BÖLÜMÜYLE 17 AĞUSTOS CUMA SAAT 20.00’DE FOX’TA!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ