Yaşam Haberleri

2. Küçük Hayaller Festivali Buluşmaya Hazırlanıyor

2. Küçük Hayaller Festivali Buluşmaya Hazırlanıyor

Küçük hayallerin büyüdüğü çocuk etkinliği ‘Küçük Hayaller Festivali’ bu yıl iki yaşında! İlki geçtiğimiz yıl Eylül ayında gerçekleştirilen festivalin ikincisi 6-7 Haziran 2020’de Adenpark Göktürk’te hayalperest miniklerle buluşmaya hazırlanıyor. Sinem Güven, Ragıp Savaş, Hale Caneroğlu, Beste Açar, Umut Oğuz ve Sevim Kuruçay Çam’dan oluşan jüri Nazan ve Kartal’ı festivalin çocuk yüzü olarak seçtiler. Online yapılan yarışmaya anneler çok ilgi gösterdi.

‘2. Küçük Hayaller Festivali’ doğadaki çocuk festivali olarak açık havada oksijen yüklü bir ortamda, çimlerin üstünde spor, sanat, bilim ve yaratıcılık dolu atölyeleri ile ailelere eşsiz bir hafta sonu geçirtmeye hazırlanıyor. Birbirinden keyifli atölye çalışmalarından söyleşilere, ünlü konuklardan tasarım dozu yüksek alışveriş seçeneklerine, sahne şovlarından canlı performanslara, oyundan lezzete, çocukların hayal ettiği her şey Küçük Hayaller Festivali’nde!

Göktürk’ün şehrin karmaşasından uzak, sakin ortamında, doğa ile iç içe olacağınız Adenpark’ta olacağız. Sizleri de hep birlikte, çocuklarımızın küçük hayallerini büyütmeye bekliyoruz!..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ