Category Archives: Yerel

Karaburun Nergis Festivali renkli görüntülere sahne oldu

Karaburun Nergis Festivali renkli görüntülere sahne oldu

Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise yakın döneme kadar yok olmaya yüz tutan nergisin İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle yeniden önemli bir gelir kapısı haline geldiğini belirtti.

Tire Stadında Şampiyonlar Ligi Havası

Tire Stadında Şampiyonlar Ligi Havası

UEFA standartlarında inşa edilen, uluslararası karşılaşmalara da ev sahipliği yapabilecek 15 bin kişilik stat, sporseverleri şimdiden heyecanlandırıyor.

İzmirliler yeni yıla özel kutlamayla merhaba dediİzmirliler yeni yıla özel kutlamayla merhaba dedi

İzmirliler yeni yıla özel kutlamayla merhaba dedi

Soğuk havaya rağmen her yaştan binlerce İzmirliyi bir araya getiren kutlama programında Mirkelam ve Kargo sahne aldı.

İzmir yeni yıla coşkulu merhaba diyecek

İzmir yeni yıla coşkulu merhaba diyecek

İzmir, yeni yıla işte böyle girecek 2018’e coşkulu “merhaba” Yılın son gecesi için hazırlıklarını tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2018’e Cumhuriyet Meydanı’nda “Mirkelam…

İzmir’de Bayraklı Belediyesi tarih yazdı

Bugün burada sevgili Atatürk’ü renkli kalpaklı resmini 4 bin insanımız gövdesini koyarak yaptı. Aslında bu toprağa bu gövdeler konurken sadece vücudunuzu değil, kalbimizdeki Atatürk sevgisini, Cumhuriyet sevgisini, vatanımızı, bayrağımızı koydunuz.

Cumhuriyet coşkusu İzmir’i böyle saracak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kutlama konuşmasının ardından başlayacak senkronize ses ve ışık gösterisi ile Cumhuriyet coşkusu tüm İzmir’i saracak.

Tire stadında sona yaklaşılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi’nin işbirliğiyle UEFA standartlarında inşa edilen 15 bin seyirci kapasiteli Tire Stadı’nda artık sona yaklaşıldı.

Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu Madalya Takdim Etti

Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu Madalya Takdim Etti

İzmir Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Metin Atak ile Hentbol Takımı oyuncuları, Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu’nu makamında ziyaret etti.