Category Archives: Magazin

Güliz Ayla: Jennifer Lawrence’a benzetiyorlar

Güliz Ayla: Jennifer Lawrence’a benzetiyorlar

Güliz Ayla, lenslerini takmadığında göremediğini söyledi: “7.5 numara miyobum. Lenslerimi çıkarıp beni bir yere koyarsan, sonra gelip alman lazım.

Wedding Fashion Fuar'da Hande Yener rüzgarı esecek

Wedding Fashion Fuar’da Hande Yener rüzgarı esecek

Markanın 2018 için hazırladığı koleksiyonu tanıtacak olan Yener, kendisine özel olarak hazırlanan tasarım kıyafetler ile de göz kamaştıracak.

Zakkum: Yeni evlendiğimde yüzüğümü istediler

Zakkum: Yeni evlendiğimde yüzüğümü istediler

Yusuf Demirkol, “Kadın olsan, ekip arkadaşlarından hangisini seçersin?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Emre bence sempatik, bir yandan yakışıklı bir yandan şeytan tüyü olan bir adam.

Barış Arduç'un spor tutkusu New Balance deneyimiyle birleşti

Barış Arduç’un spor tutkusu New Balance deneyimiyle birleşti

Koleksiyona Barış Arduç’un ses dalgaları ilham veriyor. Parmak izi gibi benzersiz olan ses tonu, Barış Arduç X NB koleksiyonunda ses dalgalarına dönüşerek Barış Arduç’un sporcu yönünü ifade edecek.

Aslı Enver yılın reklam yıldızı

Aslı Enver yılın reklam yıldızı

Sadelik benim için netlik demek ve net olmak dünyanın en güzel şeylerinden biri. Mesajı direkt vermek çok önemli. Onu allayıp pullayıp insanları kandırmaya hiç gerek yok.

Selfy Whitefest ile Uludağ'a yıldızlar yağacak

Selfy Whitefest ile Uludağ’a yıldızlar yağacak

’24 saat kesintisiz müzik’ sloganıyla Uludağ’ın zirvesinde  gerçekleştirilecek rekor denemesiyle 20 bin müziksever, toplamda 288 saat kesintisiz müziğin ve yaklaşık 2 metre kar kalınlığının üzerinde eğlencenin tadını çıkartacak.

Ezgi Mola: Çocukken tam bir fırlamaydım

Ezgi Mola, “Maide’nin Altın Günü”nün tanıtım çalışmaları kapsamında 1 günde tam 26 röportaj verdiğini söyledi: “Bunu çok samimi söylüyorum; bir hayal kuruyorsunuz ve o hayal gerçek oluyor.

Kerem Fırtına: Radyo programı yapacağım

Kerem Fırtına: Radyo programı yapacağım

Kerem Fırtına, herhangi bir müzik enstrümanı çalıp çalmadığı sorusu üzerine “3 ay önce Müge Eraydın’dan piyano dersi almaya başladım.