Aura Botanica serisi ile sağlıkla ışıldayan saçlar

KÉRASTASE´TAN BİR İLK: DOĞADAN GÜÇ ALAN SAÇ BAKIMI

DOĞANIN İŞLENMEMİŞ GÜCÜ MÜKEMMEL BİR DENEYİME DÖNÜŞTÜĞÜNDE; AURA BOTANICA

GÖZ ALICI, SAĞLIKLA IŞILDAYAN SAÇLAR

KÉRASTASE AURA BOTANICA’YI YARATTI

Kérastase, doğal kaynaklı saç bakımında yeni bir devir başlatmak için bilimin sınırlarını zorlayan Aura Botanica serisinde doğanın canlandırıcı enerjisinden yararlandı. Doğanın işlenmemiş gücü, benzersiz bir deneyim haline geldi.

Aura Botanica serisi, arzulanan lüksü sorumlulukla yerine getiriyor. Kadınlara, doğal, hafif ve etkili bir bakım sunuyor. Duyusallığın arttığı, “gerçek” saçı bize gösteriyor. Göz alıcı ışıltı ile saçlar doğal güzelliğine yeniden kavuşuyor.

GERÇEK DOĞALLIK, % 97 doğal kaynaklı, sorumlulukla elde edilen aktif içerikler. Silikon, sülfat ve paraben içermeyen, % 97 oranında doğada çözünebilen formül

GERÇEK PERFORMANS, Kérastase’ın bilim mirası ile desteklenmiş, doğal saç bakımı için öncü bir yaklaşım. İçeriğindeki aktif içerikler, saçlar için 48 saat boyunca yeterli beslenmeyi, 72 saat boyunca elektriklenme kontrolü sağlayabilecek ve 4 kat daha fazla ışıltı kazandıracak niteliktedir.

GERÇEK LÜKS, eksiksiz bir duyusal deneyim. Elegan bir ambalajla çevrelenmiş hoş bir doku ve özel çalışılmış bir esans. Bu eşsiz deneyim, özel bir salon bakımı ile başlayıp evinizde hoş bir rahatlama anı olarak sizi yakalar. Sorumlulukla elde edilen hindistancevizi ve argan yağlarıyla bu deneyim daha da güzelleşir.

%97 doğal kaynaklı saç bakımı

Elle ezilmiş hindistan cevizi yağı & argan yağı

Silikonsuz, sülfatsız

Sorumlulukla elde edilen aktif içerikler, sürdürülebilir üretim