içinde

Gördesli gençler Manisa Büyükşehir itfaiyesi ile buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor’ projesi kapsamında, Gördes Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

MANİSA İGFA- Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığınca başlatılan ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor’ projesi devam ediyor. Genç beyinlere itfaiyenin önemi, çalışma prensibi, itfaiyeciliğin çalışma kapsamı ve gönüllü itfaiyecilik faaliyetlerini en iyi şekilde anlatmak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Gördes Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Programda Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığının yaptığı faaliyetlerin yer aldığı sunum da gerçekleştirildi.

Öğrencilerin ilgiyle takip ettiği programda, itfaiyecilik konusunda merak ettikleri sorular da yanıtını buldu. Programın sonunda okul Müdür Yardımcısı Ali İhsan Aykutlu’ya İtfaiye Dairesi Başkanlığı eğitmenleri tarafından projeye desteklerinden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün gönderdiği hediyeler de öğrencilere takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

MASKİ: “Darende’nin içme suyu depolarına iyileştirme”

Bodrum iyilik için buluştu