içinde

Bursa Yıldırım bayramlaştı

Bursa’da Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla, Yıldırım ailesiyle bir araya geldi.

BURSA (İGFA) – Yıldırım Belediyesi’nin geleneksel bayramlaşma programı 2 yıllık pandemi sürecinin ardından tekrar yapılmaya başlandı.

Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi’nde Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa, Yıldırım İlçe Kaymakamı Adem Yazıcı, meclis üyeleri, muhtarlar, ilçe protokolü ve belediye personelleri katıldı.

Bayramın huzur ve mutluluğunu Yıldırım Ailesi ile yaşadıklarını dile getiren Başkan Oktay Yılmaz, “Birlik ve beraberlik duygularının hat safhaya ulaştığı, sevenlerin buluştuğu, küskünlerin barıştığı, şefkat dolu günlerin en hayırlılarından olan Ramazan Bayramı, aynı zamanda paylaşmak demektir. Ramazan Bayramı’nın bizi birbirimize daha çok kenetleyeceğine, birlik ve beraberliğimizi daim kılacağına inancımız tamdır” dedi.

Pandemi sürecinde sona yaklaşılması ile birlikte uzun bir aradan sonra ilk defa düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldiği için mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Yılmaz, bayramların küslerin barıştığı, kırgınlıkların bertaraf edildiği güzel ortamlar ve barışmalar için güzel bir fırsat olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Melisa Seda: Teşhir sanatın içinde var

Cem Yılmaz’ın yeni dijital filmi fragmanı paylaşıldı