içinde

Beni Bırakma 605. bölüm özeti ve 14 mayıs cuma neler yaşanacak?

Atv’nin merakla izlenen dizisi Beni Bırakma 605. bölümü ile sizlerle olacak.

Beni Bırakma
Beni Bırakma

Gönül yeni imajına ve yeni hayatına alışmaya çalışmaktadır. Yusuf’la ilgili öğrendiği yanlış bilgiler, onu eski hayatını tamamen geride bırakmaya yöneltmiştir.

Bora’yla gezintiye çıkmaya, ondan hediye almaya yeşil ışık yakar. Kendisinin davranışına inanmayan Leyla’ya ise bu yeni halinin gerçek olduğunu kanıtlamaya çalışır. Muzaffer ve Hakan Firuze’ye karşı çok mahcup durumdadır.

Muzaffer Hakan’ı, ne yapıp edip Firuze’nin gönlünü almakla görevlendirir. Hakan Firuze’nin karşısına çıkar fakat bu konuda başarılı olamaz. Birçok denemenin ardından son bir ihtimali daha dener; tanrı misafiri olarak Firuze’lerin evine yemeğe konuk olmak…

Leyla, Gönül’ün halinden dertli, Yusuf’la görüşmeye gider. Olanı biteni ondan öğrenmek ister. Yusuf ise Gönül’le ilgili konuşmaya kendisini kapamıştır. Leyla’yla konuşmaz, ona kızar. Onlar için üzülen Leyla, Ömer’le onların durumunu konuşur.

İkisi de bu durumun normal olmadığında, bir şeyler yapmaları gerektiğinde emindir. Yusuf tüm ailenin toplandığı yemeğe, kimsenin beklemediği büyük bir sürprizle gelir. Asya ile birlikte yemeğe gelen Yusuf, onunla evlenme kararı aldıklarını herkese açıklar.

Yayın Tarihi    : 14 Mayıs 2021 / Cuma
Yayın Saati    : 14.00

Yapımcı    : Focus Film  – Nilgün SAĞYAŞAR – Ayşe MEDRAN

Yönetmen    : Hülya Özyıldırım, Ayşe Tügen, Nujin Yıldız, Dilşen Kavuzlu, Ayşegül Işıkay

Senaryo    : B.Nihan Eren, Serdest Vural, Nesrin Zamur, Deniz Güney İşintek, Lami Birand

Oyuncular    : Emrah Akduman, Hazal Eylül Çelik, Gökberk Yıldırım, Eda Nur Gülbudak, Esengül Aypek, Fatih Gühan, Deniz Can, Emine Koyuncular, Buğra Gündoğdu, Derya Doğruöz, Mehmet Boray İsabetli, Banu Güngör Uğur Dökmeci, Özlem Boyacı, Okan Şenozan, Şebnem Gürsoy

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Romantik Komedi Oyuncuları

Romantik Komedi Oyuncuları ve Yönetmeni Kim? Romantik Komedi’nin Konusu ve Hangi Yılda Çekildi?

Beni Bırakma Son Bölüm

Beni Bırakma 604. bölümü neler olacak? Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu ve Son Bölüm Detayları