Murat Boz evde konser keyfi yaşatacak

Tadım Sahne müzikseverleri Murat Boz ile buluşturuyor..Keyifli anlara eşlik eden Tadım, dijital konser serisi Tadım Sahne ile ev ortamı sıcaklığında, sevilen sanatçıları milyonlarla buluşturmaya devam ediyor.

Murat Boz evde konser keyfi yaşatacak
Murat Boz evde konser keyfi yaşatacak admin

Tadım Sahne müzikseverleri Murat Boz ile buluşturuyor

Keyifli anlara eşlik eden Tadım, dijital konser serisi Tadım Sahne ile ev ortamı sıcaklığında, sevilen sanatçıları milyonlarla buluşturmaya devam ediyor.

Tadım Sahne’nin ilk konuğu olan İrem Derici’nin ardından şimdi de Murat Boz, 25 Aralık Pazar günü izlesene.com/tadim adresinde yayımlanacak konserinde hayranlarıyla buluşacak.

Bir evin salonu şeklinde dekore edilen Tadım Sahne, müzik keyfi ile ev sıcaklığını eğlence dolu bir konserle buluşturuyor.

izlesene.com/tadim sayfasında canlı olarak yayınlanan Tadım dijital konserlerinin ilkinde İrem Derici 1,5 saat sahne alarak, 4 milyon izleyiciye ulaştı.

Tadım Sahne bu kez Murat Boz’u, sevenleriyle ‘ev ortamında buluşturmaya’ hazırlanıyor.

25 Aralık Pazar günü saat 20.00’den itibaren izlesene.com/tadim sayfasında yayınlanacak Murat Boz konseri, milyonlarca izleyiciye ‘evde konser keyfi’ yaşatacak. #TadımSahne hashtag’i ile istekte bulunabilirsiniz.

Murat Boz hayranları, konser öncesinde #TadımSahne hashtag’i ile istek parçalarını sosyal medya üzerinden belirtecekler. Ünlü sanatçı da en çok istek alan iki şarkısını Tadım Sahne’de seslendirecek.

Tüm enerjisiyle sürprizlerini sürdürecek olan Tadım Sahne, sevilen isimlerin dijital konserlerine ev sahipliği yapmaya devam edecek.

murat boz tadım sahne
Yorum Yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çoban Yıldızı 17. bölüm 22 haziran Fox ekranında
Çoban Yıldızı 17. bölüm 22 haziran Fox ekranında
Kara Sevda final bölümü Kemal ve Emir'in büyük hesaplaşması
Kara Sevda final bölümü Kemal ve Emir'in büyük hesaplaşması